Novi Sad - Futog

Futog-Porodična kuća 330 m2 Glavni put na Placu od 760 m2 sa Halom od 125 m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 970 €/m2
  • Površina: 330 m2
PRODAJA

320,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22298
  • Površina : 330 m2
  • Cena : 320,000 €
  • Cena po m2 : 969.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 767 m2

*Naša Preporuka*...Prodajemo u Futogu Spratnu Porodičnu kuću 330 m2 na glavnom putu na Top Lokaciji... kuća je Izuzetno kvalitetne gradnje nalazi se na Placu od 760 m2 na kojem se nalazi i Hala od 125 m2... Širina fronta je 12 x 65 metara...Ispred se nalazi veliki parking...Idealno je za Firme,Predstavništva i Privredu.. Moguca zamena za stan uz doplatu...Mogućnost kupovine i susednog Placa od 730 m2...Cena Dogovor.. Poseduje Strujno brojilo,Gradsku vodu,Gas,Gradsku kanalizaciju... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22298 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

315,180 €

Šestosobna kuća, novogradnja, odmah useljivo *povrat PDV-a* ID#10333…

  • Soba: 10.0
  • 1,741 €/m2
  • 181 m2

Sremska Kamenica Popovica

320,000 €

PRODAJEMO PORODIČNU KUĆU NA POPOVICI, KAMENICA, KUĆA NA POPOVICI 322m2 ID#6018…

  • Soba: 10.0
  • 994 €/m2
  • 322 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

315,180 €

Urbana kuća 181 m2 + dvorište + bazen i parking - RETKO U PONUDI! …

  • Soba: 5.0
  • 1,741 €/m2
  • 181 m2

Novi Sad Kać

326,580 €

Kać - dve kuće + ekonomsko dvorište - top lokacija - izlaz na dve ulice!…

  • Soba: 10.0
  • 373 €/m2
  • 875 m2

Bačka Topola Bačka Topola

320,000 €

Bačka Topola-Extra kuća…

  • Soba: 7.0
  • 688 €/m2
  • 465 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

315,000 €

Novi Sad,Sremska Kamenica, spratna kuća , višesobna,dve garaže, odlično rešenje za višečlanu porodiicu.(Bomil nek…

  • Soba: 5.0
  • 2,250 €/m2
  • 140 m2