Novi Sad - Bulevar

 U blizini Bulevara Oslobođenja predstavljamo Vam   uknjiženu garažu sa kupatilom, od 39m2(21+18m2). D

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,115 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

43,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000079
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 43,500 €
  • Cena po m2 : 1115.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar

 U blizini Bulevara Oslobođenja predstavljamo Vam   uknjiženu garažu sa kupatilom, od 39m2(21+18m2). Dimenzije garaže ~6,50x5,30m i kupatila ~3,0x1,6m. Nalazi se na odličnoj lokaciji u suterenu kvalitetno gradjene stambene zgrade. Garaža poseduje struju, vodu, kanalizaciju. Dobra investicija, vredi pogledati.Papirološki uknjiženo 1/1. Info telefon 064 1126239 Midrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

36,000 €

Garaža-Grbavica-Brače Ribnikar 065/ 3858 888…

  • 2,000 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Novo Naselje

37,080 €

Park Novi, 24m2. 2 garažna mesta. …

  • 1,545 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Telep

47,850 €

Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174…

  • 1,595 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

36,000 €

Extra Graža u Branimira Ćosića…

  • 2,571 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Podbara

43,260 €

Garaža sa galerijom u Kosovskoj ulici. …

  • 2,163 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Telep

42,050 €

Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174…

  • 1,617 €/m2
  • 26 m2