Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Novi Sad,Sremska Kamenica,tri parcele po 17 ari,prodaje se pojedinačno ili ucelo., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. b

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 30 €/m2
  • Površina: 5353 m2
PRODAJA

160,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7080025
  • Površina : 5353 m2
  • Cena : 160,000 €
  • Cena po m2 : 29.89 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo

Novi Sad,Sremska Kamenica,tri parcele po 17 ari,prodaje se pojedinačno ili ucelo., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

154,500 €

Vrdnik-Fantastična Građevinska Parcela 3000 m2 na brdu sa Pogledom na Pavlovačko Jezero za Probrane-065/385 8880…

  • 52 €/m2
  • 3000 m2

Sremska Kamenica Bocke

154,500 €

Na atraktivnoj lokaciji u Bockama, na uzvišenju s prelepim panoramskim pogledom na Novi Sad, u delu poznatom kao Mala Kamenica, prodaje se građevins…

  • 57 €/m2
  • 2694 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,268 €

ATRAKTIVAN GRAĐEVINSKI PLAC – BOCKE | SVA INFRASTRUKTURA | BLIZINA NOVOG MOSTA…

  • 206 €/m2
  • 778 m2

Sremski Karlovci Centar

164,800 €

Sremski Karlovci-Stražilovo-Plac 4000 m2 u Lepom kraju-065/385 8880…

  • 41 €/m2
  • 4000 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,950 €

Petrovaradin-Vezirac-*Spuštena Cena*-Veliki Građevinski Plac 3625 m2 na Platou Vezirca-065/385 8880…

  • 47 €/m2
  • 3625 m2

Novi Sad Adice

168,000 €

Lokacijska parcela -Adice,437 m2…

  • 384 €/m2
  • 437 m2