Novi Sad - Centar

Dva spojena lokala u Pasažu Dunavske ulice,funjcionišu kao jedan lokal i tako se prodaju., (Bomil nekretnine, Novi Sa

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,058 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

107,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 8080050
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 107,000 €
  • Cena po m2 : 2057.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj prostorija : 2.0
  • Sprat: 0/0

Dva spojena lokala u Pasažu Dunavske ulice,funjcionišu kao jedan lokal i tako se prodaju., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Bačka Topola Bačka Topola

103,000 €

B.Topola-Poslovanje sa Stanovanjem Lokal+3 spban stan + 5 apartmana..…

  • Soba: 10.0
  • 229 €/m2
  • 450 m2

Novi Sad Centar

99,900 €

Novi Sad, Centar-Podbara, odličan lokal u jednoj etaži,višenamenski,dve odvojene prostorije i mokri čvor. kontakt Mi…

  • Soba: 2.0
  • 1,753 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Novo Naselje

116,000 €

Lokal, Novo Naselje,37 m2…

  • Soba: 1.5
  • 3,135 €/m2
  • 37 m2

Bečej Bačko Gradište

109,000 €

Bačko Gradište-Uknjižen Poslovni Objekat 434 m2 u blizini Bisernog ostrva pogodan za Adaptaciju u Apartmane-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 251 €/m2
  • 434 m2

Novi Sad Centar

110,000 €

Novi Sad, Odličan lokal - poslovni prostor - za razne namene sa parkingom…

  • Soba: 2.0
  • 1,507 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

107,000 €

Dva spojena lokala u Pasažu Dunavske ulice,funjcionišu kao jedan lokal i tako se prodaju., (Bomil nekretnine, Novi Sa…

  • Soba: 2.0
  • 2,058 €/m2
  • 52 m2