Novi Sad - Klisa

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 671 €/m2
  • Površina: 307 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040077
  • Površina : 307 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 671.01 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 450 m2

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

211,150 €

Futog, odlična lokacija …

  • Soba: 3.5
  • 1,731 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

Bajkovita kuća u Futogu Agencija Moj Dom prodaje prelepu, jedinstvenu kuću kakva se retko sreće na tržištu. Kuća se nalazi u Futogu, izdvojena …

  • Soba: 3.0
  • 1,907 €/m2
  • 108 m2

Temerin Temerin

211,000 €

Extra kuća sa velikim placem…

  • Soba: 8.0
  • 502 €/m2
  • 420 m2

Novi Sad Futog

210,000 €

Futog-Uknjižena Porodična kuća 166 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 1,265 €/m2
  • 166 m2

Kompletno renovirana kuća u Sremsk

206,000 €

Kompletno renovirana kuća u Sremskim Karlovcima…

  • Soba: 3.0
  • 2,239 €/m2
  • 92 m2

Ruma Ruma

210,000 €

RUMA-centar naspram osnovne škole "Jovan Jovanović Zmaj" oglašavamo na prodaju  porodičnu stambenu zgradu u …

  • Soba: 5.5
  • 525 €/m2
  • 400 m2