Novi Sad - Futog

Futog , Kuća je uknjižena u osnovi od 101m2, ali ima suteren, prizemlje, sprat i tavanski prostor. Po građevinskoj do

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,530 €/m2
  • Površina: 101 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040085
  • Površina : 101 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 1529.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 419 m2

Futog , Kuća je uknjižena u osnovi od 101m2, ali ima suteren, prizemlje, sprat i tavanski prostor. Po građevinskoj dozvoli oko 250m2. Ima plus i garažu, koja je u legalizaciji. Kuća je sa dva ulaza. Zidana 1990-e., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

155,000 €

Prodajemo potpuno novu kuću u Podvezircu, smeštenu na placu površine 423 m². Ova prelepa kuća ima bruto površinu od 110 m², dok je neto stamben…

  • Soba: 3.0
  • 1,742 €/m2
  • 89 m2

Sremski Karlovci Centar

149,900 €

Vikencija sa pogledom, plac 5016 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 3,569 €/m2
  • 42 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Popovica

154,500 €

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Popovici, sa otvorenim pogledom ka Sremskoj Kamenici, nalazi se ova fina i ušuškana kuća idealna za porodični …

  • Soba: 3.0
  • 1,679 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Futog

154,500 €

Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 na Velikom Placu 1266 m2-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 966 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Kisač

163,770 €

Ekskluzivna prodaja spratne kuće; Novi Sad - Kisač ID#11880…

  • Soba: 5.0
  • 1,070 €/m2
  • 153 m2