Sremski Karlovci - Centar

Sremski Karlovci.Odlična kuća bez ulaganja, legalizacija u toku., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 806 €/m2
  • Površina: 180 m2
PRODAJA

145,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040097
  • Površina : 180 m2
  • Cena : 145,000 €
  • Cena po m2 : 805.56 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 1000 m2

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

140,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,120 €/m2
  • 125 m2

Temerin Temerin

139,050 €

TEMERIN, KUĆA …

  • Soba: 6.0
  • 1,324 €/m2
  • 105 m2

Inđija Inđija

139,000 €

Manja vikendica na prelepoj parceli-Čortanovci…

  • Soba: 2.0
  • 1,158 €/m2
  • 120 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Srbobran-extra sređene -Dve kuće

141,500 €

Srbobran-extra sređene -Dve kuće na placu…

  • Soba: 5.0
  • 708 €/m2
  • 200 m2

Beočin Čerević

139,000 €

Prodajemo odličnu porodičnu kuću/vikendicu na Barama u Čereviću. Kuća je izgrađena početkom 2000ih godina, ali nedovršena sve do 2022, kad…

  • Soba: 2.0
  • 1,053 €/m2
  • 132 m2