Novi Sad - Veternk

Novi Sad, Veternik , blizina glavnog puta , novija legalizovana kuca od 200m2 sa dva potpuno odvojena trosoban stana na

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 979 €/m2
  • Površina: 200 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040124
  • Površina : 200 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 978.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 500 m2

Novi Sad, Veternik , blizina glavnog puta , novija legalizovana kuca od 200m2 sa dva potpuno odvojena trosoban stana na samostalnom placu od 500m2, uz kucu ide i pomocni objekat (garaza) koja je takodje legalizovana. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

201,000 €

Extra kuća na odličnoj lokaciji-Veternik-tel:065/3858-888…

  • Soba: 5.0
  • 1,241 €/m2
  • 162 m2

Sremska Kamenica Institut

195,000 €

Mala Kamenica- Skrivena kuća 130 m2 u Rajskoj Bašti na zelenom Placu od 1500 m2-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,413 €/m2
  • 138 m2

Sremski Karlovci Centar

203,950 €

Sremski Karlovci – Stražilovo U srcu netaknute prirode, okružena vinogradima i voćnjacima, smeštena je ova prefinjena i moderna vikend kuća od …

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 107 m2

Beočin Beočin

203,940 €

Na prodaju prelepa četvorosobna kuća – Beočin – 167 m² – 203.940 €…

  • Soba: 4.0
  • 1,221 €/m2
  • 167 m2

Novi Sad Salajka

195,700 €

Salajka-Porodična kuća 80 m2 sa Lokalom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

195,000 €

Novi Sad-Ledinci,višesobna vikend kuća, komforna i prostrana , ima i garsonjeru odvojenu u dvorištu, na lepom placu…

  • Soba: 5.0
  • 1,291 €/m2
  • 151 m2