Novi Sad - Grbavica

Novi Sad,Grbavica,kuća na Grbavici. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,907 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040206
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 1907.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 198 m2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

206,000 €

Novi Sad,Grbavica,kuća na Grbavici. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 5.0
  • 1,907 €/m2
  • 108 m2

Beočin Beočin

199,000 €

Fruška Gora-Porodična kuća 100 m2 na osunčanom velikom Placu 11408 m2 na brdu iznad Beočina-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Kompletno renovirana kuća u Sremsk

206,000 €

Kompletno renovirana kuća u Sremskim Karlovcima…

  • Soba: 3.0
  • 2,239 €/m2
  • 92 m2

Tražite oazu mira a da ste blizu g

204,000 €

Tražite oazu mira a da ste blizu grada..ovo je za Vas ID#11172…

  • Soba: 10.0
  • 1,000 €/m2
  • 204 m2

Novi Sad Telep

214,000 €

Novi Sad, Telep, odlicna kuca sa potkrovljem na dobroj lokaciji…

  • Soba: 4.5
  • 1,540 €/m2
  • 139 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

206,000 €

Petrovaradin-*Ekskluziva*-Odlična Porodična kuća 135 m2 u mirnom Visinskom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,526 €/m2
  • 135 m2