Novi Sad - Telep

Novi Sad,Telep,odlicna izuzetno kvalitetno građena petosobna kuca od 240m2 170m2 objekat u dvoristu na placu od 570m2

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 874 €/m2
  • Površina: 410 m2
PRODAJA

358,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040208
  • Površina : 410 m2
  • Cena : 358,400 €
  • Cena po m2 : 874.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 570 m2

Novi Sad,Telep,odlicna izuzetno kvalitetno građena petosobna kuca od 240m2 170m2 objekat u dvoristu na placu od 570m2(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

361,500 €

Extra lokacija, kuća 310 m2 i Poslovni prostor od 100 m2-…

  • Soba: 6.0
  • 1,166 €/m2
  • 310 m2

Prelepa stambena nekretnina u ponud

360,500 €

Prelepa stambena nekretnina u ponudi nalazi se u samom srcu Starog Slankamena, na placu površine 3,76 ari (376 m²), sa izuzetnom pozicijom između d…

  • Soba: 5.0
  • 1,639 €/m2
  • 220 m2

Novi Sad Kamenjar

360,500 €

Kuća kraj Dunava-Novi Sad…

  • Soba: 5.0
  • 2,003 €/m2
  • 180 m2

Novi Sad Salajka

350,000 €

Novi Sad-Salajka…

  • Soba: 5.0
  • 2,229 €/m2
  • 157 m2

Novi Sad Sajmište

360,000 €

Kuća kod Jodnje Banje…

  • Soba: 4.0
  • 2,449 €/m2
  • 147 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

360,500 €

Novi Sad, Petrovaradin - Kuća površine 250 m2 …

  • Soba: 5.0
  • 1,442 €/m2
  • 250 m2