Novi Sad - Klisa

Novi Sad,Klisa,Porodicna kuca-N. Sad. Struktura 5.0, Novija, potpuno opremljena kuca stambene površine 200m2 u osnovi 9

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,205 €/m2
  • Površina: 171 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040217
  • Površina : 171 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 1204.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 300 m2

Novi Sad,Klisa,Porodicna kuca-N. Sad. Struktura 5.0, Novija, potpuno opremljena kuca stambene površine 200m2 u osnovi 96m2, izgradjena na placu površine 300m2, spratnosti PR I PK. U prizemnom delu su dve odvojene stambene jedinice sa posebnim ulazima i to garsonjera površine 25m2, i druga površine 50m2. Na spratu je lep, komforan trosoban stan površine cca 105m2. Prostrani dnevni boravak oko 40m2 sa kuhinjom i trpezarijom dve odvojene spavace sobe i dva kupatila. Potkrovlje je u sirovom stanju. Parcela je ogradjena i lepo uredena sa zelenilom.,

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,000 €

Novi Sad ,Sremska kamenica , u samom centru na odličnoj lokaciji porodična komforna uknjižena kuća , kvalitetna grad…

  • Soba: 7.0
  • 899 €/m2
  • 228 m2

Beocin,naselje DunavProdaja funkcio

207,000 €

Beocin,naselje DunavProdaja funkcionalne,luksuzne kuce na obali Dunava.Kuca je uknjizena 1/1 i moguca je kupov…

  • Soba: 5.0
  • 1,240 €/m2
  • 167 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

Futog-Samostalna Porodična kuća 97 m2 u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,124 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Čenej

210,000 €

Na prodaju kuća u Čeneju – mirno porodično okruženje nadomak Novog Sada Na svega desetak minuta vožnje od centra Novog Sada, u mirnoj i zeleni…

  • Soba: 3.0
  • 2,442 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

Renovirana kuća u blizini Dunava Po+Pr+PK…

  • Soba: 6.0
  • 1,746 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

Bajkovita kuća u Futogu Agencija Moj Dom prodaje prelepu, jedinstvenu kuću kakva se retko sreće na tržištu. Kuća se nalazi u Futogu, izdvojena …

  • Soba: 3.0
  • 1,907 €/m2
  • 108 m2