Novi Sad - Veternk

Novi Sad, Novo naselje, Odlična kuća Pr visoko PK, 2 dvoiposobna - trosobna stana, uknjiženba na 123m2, a ima realno

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,759 €/m2
  • Površina: 123 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040232
  • Površina : 123 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 1758.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 569 m2

Novi Sad, Novo naselje, Odlična kuća Pr visoko PK, 2 dvoiposobna - trosobna stana, uknjiženba na 123m2, a ima realno oko 200m2, na placu od 569m2. Kuća zidana sendvič zid - blok, izolacijas, cigla, komplet infrastruktura, plac ograđen., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt:&nbs

216,300 €

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Wha…

  • Soba: 6.0
  • 714 €/m2
  • 303 m2

Novi Sad Futog

211,150 €

Futog, odlična lokacija …

  • Soba: 3.5
  • 1,731 €/m2
  • 122 m2

Beocin,naselje DunavProdaja funkcio

207,000 €

Beocin,naselje DunavProdaja funkcionalne,luksuzne kuce na obali Dunava.Kuca je uknjizena 1/1 i moguca je kupov…

  • Soba: 5.0
  • 1,240 €/m2
  • 167 m2

Novi Sad Futog

216,300 €

Futog-Samostalna Porodična kuća 180 m2 u širem Centru pored Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,202 €/m2
  • 180 m2

Sremska Kamenica Ledinci

220,000 €

Novi Sad,Ledinci ,spratna porodična kuća ,u prizemlju se živi ,komforan dvosoban, na spratu su dva apartmana ,koji se…

  • Soba: 5.5
  • 1,189 €/m2
  • 185 m2

Sremska Kamenica Rakovac

216,300 €

U naselju Rakovac prodajemo vikend kuću površine 140m2 ukupne a upisane 90m2 na parceli površine 798m2 Kuća je novije gradnje na dve etaže sa sv…

  • Soba: 6.0
  • 2,301 €/m2
  • 94 m2