Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Novi Sad,Tatarsko Brdo u Sremskoj Kamenici,Izuzetno gradjena kuća na Tatarskom brdu na dve etaže, Prva etaže je troso

  • Broj prostorija: 7.0
  • Cena po m2: 860 €/m2
  • Površina: 340 m2
PRODAJA

292,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040243
  • Površina : 340 m2
  • Cena : 292,500 €
  • Cena po m2 : 860.29 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 7.0
  • Površina placa: 806 m2

Novi Sad,Tatarsko Brdo u Sremskoj Kamenici,Izuzetno gradjena kuća na Tatarskom brdu na dve etaže, Prva etaže je trosoban stan a na spratu četvorosoban, uspod kuće je podrum, Spoljni zidovi su Sendvic, unutrašnji puna cigla, stolarija izuzetna drvena, podno grejanje, Kuca ima jedno glavno i pomoćna brojila za struju , tako da je spremna za dve porodice, uknjižena, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

298,000 €

Prostrana porodična kuća na Telepu sa dvorištem…

  • Soba: 5.0
  • 1,987 €/m2
  • 150 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

293,550 €

2-etažna kuća na prodaju, Petrovaradin, 293.500€, 104m²…

  • Soba: 2.5
  • 2,823 €/m2
  • 104 m2

Beočin Beočin

289,000 €

Fruška gora - mini resort sa bazenom…

  • Soba: 10.0
  • 960 €/m2
  • 301 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

288,400 €

Petrovaradin, Tri stambena objekta sa 5 posebnih stanova na placu od 725 m2 - odlična investicija…

  • Soba: 10.0
  • 961 €/m2
  • 300 m2

Sremska Kamenica Popovica

298,700 €

Kuća na Popovici-extra pogled…

  • Soba: 4.0
  • 3,017 €/m2
  • 99 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Blok vila

299,000 €

Petrovaradin, Blok vila.FANTASTIČNA, ODLIČNO ODRŽAVANA KUĆA P+II, sa odličnim podrumom, garažom i tavanom. Kuća je površine 330m2, na placu 2…

  • Soba: 8.0
  • 906 €/m2
  • 330 m2