Sremski Karlovci - Centar

Sremski karlovci , kuća za adaptaciju u centru !!!, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 483 €/m2
  • Površina: 160 m2
PRODAJA

77,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040248
  • Površina : 160 m2
  • Cena : 77,250 €
  • Cena po m2 : 482.81 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 261 m2

SLIČNE NEKRETNINE

Stepanovićevo-Stara kuća 199 m2 n

78,000 €

Stepanovićevo-Stara kuća 199 m2 na Velikom Placu 2337 m2 u blizini AutoPuta 6 km-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 392 €/m2
  • 199 m2

Na prodaju kuća u Kuli – multifu

82,400 €

Na prodaju kuća u Kuli – multifunkcionalna, odmah useljiva!…

  • Soba: 4.0
  • 639 €/m2
  • 129 m2

Kuća 268 m² sa placem 11,39 a, Lo

85,000 €

Kuća 268 m² sa placem 11,39 a, Lovćenac…

  • Soba: 5.0
  • 317 €/m2
  • 268 m2

Titel Titel

78,000 €

Pristojna Porodična kuća 123 m2 ispod Titelskog Brega na 35 km od Novog Sada za Uživanje-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 634 €/m2
  • 123 m2

Srbobran Srbobran

69,900 €

Srbobran, Odlična renovirana kuća u vojvođanskom stilu- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 485 €/m2
  • 144 m2

Inđija Čortanovci

80,000 €

Banstol, vikend kuća, plac 600m2. …

  • Soba: 3.0
  • 1,250 €/m2
  • 64 m2