Novi Sad - Telep

Novi Sad,Telep,novija četvorosobna kuća kod škole Jožef Atila,manji plac,u dvorištu još ješ jedan manji dvosoban

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,190 €/m2
  • Površina: 126 m2
PRODAJA

149,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040265
  • Površina : 126 m2
  • Cena : 149,900 €
  • Cena po m2 : 1189.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 228 m2

Novi Sad,Telep,novija četvorosobna kuća kod škole Jožef Atila,manji plac,u dvorištu još ješ jedan manji dvosoban stan.Trba ulaganja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Vrbas Vrbas

154,500 €

BAČKO DOBRO POLJE - IMPRESIVNA NEKRETNINA 468m² NA PLACU OD 955m² – 154.500€ | RETKA PRILIKA …

  • Soba: 6.0
  • 990 €/m2
  • 156 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

144,200 €

Kuća završena 2024. godine u Sremskoj Kamenici!…

  • Soba: 4.0
  • 1,567 €/m2
  • 92 m2

Žabalj Žabalj

159,650 €

Prodaje se kuća u Žablju. Kuca nije zavrsena kao sto se moze videti na slikama. Nalazi se na placu pravilnog oblika, sastoji se iz tri etaze. Uknjiz…

  • Soba: 8.0
  • 367 €/m2
  • 435 m2

Novi Sad Futog

154,500 €

Futog-Dvojna Porodična kuća 100 m2 u blizini Sportskog Centra i Bazena-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Futog

150,000 €

Prodajemo stariju kucu salonskog tipa u Futogu, na odlicnoj lokaciji. Lokacija je idealna kao investicija ili kao budući porodični dom . Sam o…

  • Soba: 3.0
  • 955 €/m2
  • 157 m2