Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Novi Sad,Sremska Kamenica,višesobna kuća u funkciji dva odvojena stana,grejanje na gas,plac 300m2. (Bomil nekretnine,

  • Broj prostorija: 5.5
  • Cena po m2: 1,994 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040291
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 1993.55 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 5.5
  • Površina placa: 307 m2

Novi Sad,Sremska Kamenica,višesobna kuća u funkciji dva odvojena stana,grejanje na gas,plac 300m2. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Irig - blizina tunela, prodaje se n

187,000 €

Irig - blizina tunela, prodaje se nova moderna četvorosobna kuća od 105m2 sa prelepom terasom i sređenim dvorištem... Cena je sa PDV-om i postoji…

  • Soba: 4.0
  • 1,781 €/m2
  • 105 m2

Irig Irig

180,250 €

Na prodaju kuća sa poslovnim prostorom – Irig, blizina Vrdnika i budućeg autoputa U atraktivnom i perspektivnom delu Iriga, u neposrednoj blizini…

  • Soba: 5.0
  • 959 €/m2
  • 188 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

188,800 €

PRODAJE SE NOVA, NEUSELJAVANA, TEK ZAVRŠENA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI, nekoliko minuta vožnje od grada, u mirnom i n…

  • Soba: 3.0
  • 2,098 €/m2
  • 90 m2

Prostrano domaćinstvo u Žablju

185,400 €

Prostrano domaćinstvo u Žablju – idealno za porodičan život ili investiciju…

  • Soba: 6.0
  • 660 €/m2
  • 281 m2

Srbobran Srbobran

185,400 €

Na prodaju kuća u Srbobranu …

  • Soba: 4.5
  • 2,037 €/m2
  • 91 m2

Srebrno jezero-odlična kuča sa 5

180,000 €

Srebrno jezero-odlična kuča sa 5 Apartmana -POVOLJNO I HITNO…

  • Soba: 6.0
  • 1,241 €/m2
  • 145 m2