Novi Sad - Centar

Novi Sad,Širi Centar,ruševan objekat, predvidjena je poslovna zgrada,bruto oko 800m2,p 2 pk, front je 13m a sam plac 5

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,204 €/m2
  • Površina: 162 m2
PRODAJA

195,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040364
  • Površina : 162 m2
  • Cena : 195,000 €
  • Cena po m2 : 1203.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 597 m2

Novi Sad,Širi Centar,ruševan objekat, predvidjena je poslovna zgrada,bruto oko 800m2,p 2 pk, front je 13m a sam plac 597m2, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

195,700 €

SREMSKA KAMENICA- KUĆA SA MANJIM BAZENOM…

  • Soba: 3.0
  • 2,039 €/m2
  • 96 m2

Temerin Temerin

196,000 €

Temerin-Spratna kuća 450 m2 u širem Centru - 065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 436 €/m2
  • 450 m2

Beočin Beočin

203,940 €

Na prodaju prelepa četvorosobna kuća – Beočin – 167 m² – 203.940 €…

  • Soba: 4.0
  • 1,221 €/m2
  • 167 m2

Novi Sad Salajka

195,700 €

Salajka-Porodična kuća 80 m2 sa Lokalom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Sremski Karlovci Centar

203,950 €

Sremski Karlovci – Stražilovo U srcu netaknute prirode, okružena vinogradima i voćnjacima, smeštena je ova prefinjena i moderna vikend kuća od …

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 107 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

185,400 €

Novi Sad,Sremska Kamenica,višesobna kuća u funkciji dva odvojena stana,grejanje na gas,plac 300m2. (Bomil nekretnine,…

  • Soba: 5.5
  • 1,994 €/m2
  • 93 m2