Novi Sad - Klisa

Novi Sad,Klisa,komforna porodična kuća , spratna,potkrovlje u sirovom stanju (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 659 €/m2
  • Površina: 250 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040375
  • Površina : 250 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 659.20 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 500 m2

Novi Sad,Klisa,komforna porodična kuća , spratna,potkrovlje u sirovom stanju (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

164,800 €

Novi Sad,Klisa,komforna porodična kuća , spratna,potkrovlje u sirovom stanju (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251…

  • Soba: 5.0
  • 659 €/m2
  • 250 m2

Novi Sad Klisa

159,600 €

Novi Sad, Klisa, Odlična novija uknjižena kuća - može zamena za manji stan…

  • Soba: 3.0
  • 892 €/m2
  • 179 m2

Bečej Bečej

165,000 €

Bečej-Odlična kuča-nedaleko od Centra grada.…

  • Soba: 6.0
  • 1,375 €/m2
  • 120 m2

Sremski Karlovci Centar

164,800 €

Novi Sad, Sremski Karlovci - Širi Centar, odlična potpuno renovirana prizemna kuća. Komforna trosobna u jednom nivou,…

  • Soba: 3.0
  • 1,385 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Kisač

163,770 €

Ekskluzivna prodaja spratne kuće; Novi Sad - Kisač ID#11880…

  • Soba: 5.0
  • 1,070 €/m2
  • 153 m2

Sremski Karlovci Centar

164,800 €

Vikendica s prelepim pogledom u srcu prirode – Sremski Karlovci, 110 m²…

  • Soba: 0.0
  • 1,498 €/m2
  • 110 m2