Novi Sad - Veternk

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,784 €/m2
  • Površina: 134 m2
PRODAJA

239,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040424
  • Površina : 134 m2
  • Cena : 239,000 €
  • Cena po m2 : 1783.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 534 m2

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

240,000 €

Novi Sad, Sremska Kamenica, na lepoj mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini gradske autobuske stanice u maloj mirnoj s…

  • Soba: 5.0
  • 1,600 €/m2
  • 150 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

236,900 €

Prodajemo porodičnu kuću u Bukovcu, Novi Sad, 279m2, 236900e ID#6000…

  • Soba: 10.0
  • 849 €/m2
  • 279 m2

* Banja Vrdnik - Kuća *

245,000 €

* Banja Vrdnik - Kuća *…

  • Soba: 7.0
  • 817 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Veternk

247,200 €

Prodaja nekretnina Veternik, šestosobna kuća., (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)…

  • Soba: 6.0
  • 1,030 €/m2
  • 240 m2

Novi Sad Klisa

238,000 €

Novi Sad, Klisa, Kuća na velikom placu od 1550m2- pogodna i kao lokacija za investitore…

  • Soba: 4.0
  • 1,337 €/m2
  • 178 m2

Novi Sad Veternk

236,900 €

Prodaje se kuća na Veterničkoj rampi.…

  • Soba: 5.0
  • 1,559 €/m2
  • 152 m2