Novi Sad - Veternk

Tri stvari opisuju ovu kucu: lokacija,veličina i kvalitet gradnje. Tri etaze:suteren(garaza,mogu dva automobila da sta

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 933 €/m2
  • Površina: 300 m2
PRODAJA

280,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040425
  • Površina : 300 m2
  • Cena : 280,000 €
  • Cena po m2 : 933.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 527 m2

Tri stvari opisuju ovu kucu: lokacija,veličina i kvalitet gradnje. Tri etaze:suteren(garaza,mogu dva automobila da stanu,ostava i kotlarnica) I sprat,II sprat i potkrovlje. Kuca pogodna za vrtic,lekarsku ordinaciju,dom za stara lica,za stanovanje,lokacijski odlična. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

277,070 €

U PONUDI RETKO VIĐENA NEKRETNINA U SREMSKIM KARLOVCIMA…

  • Soba: 5.5
  • 1,237 €/m2
  • 224 m2

Novi Sad Veternk

283,500 €

ODLIČNA NOVA PORODIČNA KUĆA…

  • Soba: 7.0
  • 1,062 €/m2
  • 267 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

278,100 €

Novi Sad, Sremska Kamenica, Da li ste u potrazi za svojim prostranim imenjem, okruženim šumom, zelenilom, mirnim ko…

  • Soba: 3.0
  • 1,892 €/m2
  • 147 m2

Novi Sad Telep

278,000 €

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 3.0
  • 1,665 €/m2
  • 167 m2

Novi Sad Telep

288,400 €

Spratna stambena kuća sa dodatnim stambenim prostorom – 153 m², uknjiženo, parking za 3 vozila …

  • Soba: 3.0
  • 1,885 €/m2
  • 153 m2

Novi Sad Veternk

280,000 €

Tri stvari opisuju ovu kucu: lokacija,veličina i kvalitet gradnje. Tri etaze:suteren(garaza,mogu dva automobila da sta…

  • Soba: 6.0
  • 933 €/m2
  • 300 m2