Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Novi Sad , uknjizena kuca u Sremskoj Kamenici (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 932 €/m2
  • Površina: 161 m2
PRODAJA

150,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040441
  • Površina : 161 m2
  • Cena : 150,000 €
  • Cena po m2 : 931.68 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 1100 m2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

154,500 €

Prodaja nekretnina Novi Sad, kuća u Novom Sadu, (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)…

  • Soba: 2.5
  • 3,219 €/m2
  • 48 m2

Sremski Karlovci Centar

149,900 €

Vikencija sa pogledom, plac 5016 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 3,569 €/m2
  • 42 m2

Šid Šid

155,000 €

Okolina Šida-*Povoljno*-Najkvalitetnija Porodična kuća 194 m2 pored krivine reke Bosut u Prirodnom raju za probrane kupce-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 799 €/m2
  • 194 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

149,350 €

Novi Sad, Sremska Kamenica - Vikendica …

  • Soba: 2.0
  • 2,334 €/m2
  • 64 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

149,350 €

Sremska Kamenica, 92m2. …

  • Soba: 4.0
  • 1,623 €/m2
  • 92 m2