Sremska Kamenica - Ledinci

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 651 €/m2
  • Površina: 190 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040499
  • Površina : 190 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 650.53 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Ledinci
  • Broj soba : 3.5
  • Površina placa: 400 m2

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Rakovac

118,000 €

Rakovac-Vikendica 93000e-predivan pogled…

  • Soba: 3.0
  • 2,185 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Futog

130,000 €

Stari Futog-Dvojna Porodična kuća 116 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,121 €/m2
  • 116 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Sremski Karlovci-Nezavršena kuća 230 m2 iznad centra Varošice-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 537 €/m2
  • 230 m2

Srbobran Srbobran

118,450 €

Srbobran, Turija, Komforan salaš sa 4.36 kJ poljoprivrednog zemljišta…

  • Soba: 3.0
  • 1,394 €/m2
  • 85 m2

Sremski Karlovci Centar

124,000 €

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže …

  • Soba: 0.5
  • 689 €/m2
  • 180 m2

Novi Sad Stepanovićevo

129,000 €

Porodična kuća-Stepanovićevo…

  • Soba: 4.0
  • 977 €/m2
  • 132 m2