Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Novi Sad, Sremska Kamenica, Da li ste u potrazi za svojim prostranim imenjem, okruženim šumom, zelenilom, mirnim ko

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,892 €/m2
  • Površina: 147 m2
PRODAJA

278,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040506
  • Površina : 147 m2
  • Cena : 278,100 €
  • Cena po m2 : 1891.84 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 1248 m2

Novi Sad, Sremska Kamenica, Da li ste u potrazi za svojim prostranim imenjem, okruženim šumom, zelenilom, mirnim komšilukom?Ovo je sjajna prilika da živite u kuće nadomak grada, asfalt, voda, struja, centralno grejanje, voćnjak. Spratna kuća, sa dve  lepo odvojene, opremljene etaže, potpuno spremne za udobno stanovanje. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

283,250 €

Novi Sad, Klisa - Spratna kuća na lepom placu od 500 m2 …

  • Soba: 7.0
  • 1,089 €/m2
  • 260 m2

Novi Sad Slana bara

278,100 €

Slana Bara-Kuća sa velikim placem, 796 m2-Odlična ulica…

  • Soba: 4.5
  • 2,528 €/m2
  • 110 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

270,000 €

Novi Sad,Sremska Kamenica,odlična kuća od fasadne cigle,komfor za višečlane porodice,jedan klasik koji je uvek traž…

  • Soba: 6.0
  • 1,508 €/m2
  • 179 m2

Novi Sad Adice

273,000 €

Prelepa kuća na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom vapredstavlja, bajkovitu kuću u novosadskom naselju Adice. Kuća je površine 179m2 i nalazi se …

  • Soba: 4.0
  • 1,525 €/m2
  • 179 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

272,950 €

Petosobna kuća, novogradnja *povrat PDV-a* ID#10337…

  • Soba: 10.0
  • 1,909 €/m2
  • 143 m2

Sremska Kamenica Ledinci

273,000 €

Izuzetna petosobna kuca u Ledincima naselje liparije. 70m od glavnog puta, asvalt do kuce sva infrastruktura sem kanalizacije, Kuca je nova moderno ko…

  • Soba: 5.0
  • 1,138 €/m2
  • 240 m2