Sremska Kamenica - Ledinci

Novi Sad,Ledinci ,spratna porodična kuća ,u prizemlju se živi ,komforan dvosoban, na spratu su dva apartmana ,koji se

  • Broj prostorija: 5.5
  • Cena po m2: 1,189 €/m2
  • Površina: 185 m2
PRODAJA

220,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040517
  • Površina : 185 m2
  • Cena : 220,000 €
  • Cena po m2 : 1189.19 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Ledinci
  • Broj soba : 5.5
  • Površina placa: 550 m2

Novi Sad,Ledinci ,spratna porodična kuća ,u prizemlju se živi ,komforan dvosoban, na spratu su dva apartmana ,koji se izdaju.Interesantna investicija za život sa već osmišljenim planom izdavanja apartmana.Prodaje se namešten potpuno.Plac solidan,550m2 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt:&nbs

216,300 €

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Wha…

  • Soba: 6.0
  • 714 €/m2
  • 303 m2

Novi Sad Telep

222,500 €

Novi Sad, TELEP,dvojna kuća u blizini Futoškog puta, petosobna rađena osamdesetih godina. Izvorno stanje,održavano, …

  • Soba: 5.0
  • 1,712 €/m2
  • 130 m2

Sremska Kamenica Ledinci

220,000 €

Novi Sad-Ledinci…

  • Soba: 4.0
  • 733 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Futog

216,000 €

Futog-spratna Porodična kuća 200 m2 sa dva lokala i tri stana u blizini glavnog puta-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,080 €/m2
  • 200 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

211,150 €

Na prodaju kuća Petrovaradin Širine – odlična porodična kuća na mirnoj lokaciji, idealna za stanovanje ili investiciju. Uknjižena površina 89…

  • Soba: 3.0
  • 2,011 €/m2
  • 105 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,600 €

2-etažna kuća na prodaju, Petrovaradin, 105m2, 226600e…

  • Soba: 4.0
  • 2,158 €/m2
  • 105 m2