Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, autobuske stanice, res

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,717 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040543
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 1716.67 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 507 m2

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, autobuske stanice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete uživati u novom, lepom i sređenom ambijentu. Ulica je asfaltirana, plac je 507m2, a sama kuća 90m2 (stambeni deo 65m2 + terasa 25m2), dok je raspored prostorija idealan pa se stiče utisak o mnogo većem prostoru. Grejanje je na inverter klimu (koja troši višestruko manje nego obična), a pošto se na izolaciji nije štedelo (10cm), kuća se lako zagreje i dugo čuva toplotu. Sav nameštaj i tehniku sa slika dobijate sa kućom tako da ostaje samo da uselite lične stvari!

Uknjižena na vlasnika 1/1, bez tereta na nekretnini.

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Klisa

159,600 €

Novi Sad, Klisa, Odlična novija uknjižena kuća - može zamena za manji stan…

  • Soba: 3.0
  • 892 €/m2
  • 179 m2

Novi Sad Telep

154,500 €

Novi Sad, Telep - Kuća površine 135 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 1,144 €/m2
  • 135 m2

LUX, PORODIČNA KUĆA - TEMERIN !!

155,000 €

LUX, PORODIČNA KUĆA - TEMERIN !!!!…

  • Soba: 5.0
  • 923 €/m2
  • 168 m2

Temerin Temerin

147,300 €

Temerin-novija spratna kuća 180 m2 na placu 738 m2 i na uglu dve ulice-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 818 €/m2
  • 180 m2

Sremska Kamenica Ledinci

150,000 €

Ledinci. Pažnja !! Pogled kakav se retko može naći. …

  • Soba: 2.0
  • 2,632 €/m2
  • 57 m2