Novi Sad - Kać

Kać - Sunčani breg! Odlična porodična 4.0 kuća od 106m2. Iskoristite mogućnost povećanja životnog prostora u

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,358 €/m2
  • Površina: 106 m2
PRODAJA

144,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040546
  • Površina : 106 m2
  • Cena : 144,000 €
  • Cena po m2 : 1358.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kać
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 130 m2

Kać - Sunčani breg! Odlična porodična 4.0 kuća od 106m2. Iskoristite mogućnost povećanja životnog prostora u odnosu na gradske uslove i cene. Na samo 10km od Novog Sada sa budžetom za 2.0 stan u gradu mozete doći do komforne 4.0 kuće u predivnom porodičnom okruženju kuća u nizu koji je gradio vrhunski izvođač Budućnost . Veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, kupatilo i pomoćne prostorije sa dva sistema grejanja u prizemlju i velikom terasom kao i 3 komforne sobe na spratu sa svojim kupatilom čine prostor idealan za porodicu sa decom koji u gradu košta barem dvostruko i postaje za velik broj ljudi nedostižan. Kuća je u odličnom stanju, izuzetno održavana, zaista bez većih dodatnih ulaganja. Imate dva sistema grejanja na raspolaganju, na gas ili struju sa protočnom toplom vodom vodom na gas koje kuću čini i vrlo ekonomičnom (potrošnja 8-9000 u grejnoj sezoni). Kuća poseduje video nadzor i alarmni sistem.

Ukoliko imate 2.0 ili 2.5 stan na Novom Naselju možete ga ponuditi u zamenu.

Cena 134.000eur
Kontakt telefon 0638288377 Milan
Bomil nekretnine, Reg br251

SLIČNE NEKRETNINE

Temerin Temerin

139,050 €

TEMERIN, KUĆA …

  • Soba: 6.0
  • 1,324 €/m2
  • 105 m2

Beočin Beočin

139,050 €

Na prodaju izuzetno šarmantna i kompletno sređena porodična kuća u Beočin, površine 71 m², idealna za miran porodični život ili kao savršena…

  • Soba: 3.0
  • 1,738 €/m2
  • 80 m2

Beočin Beočin

145,000 €

*Fruška Gora*-Beočin okolina- Fantastična Nameštena Šestosobna kuća 159m2 na Placu od 750 m2-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 912 €/m2
  • 159 m2

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradi

140,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradin-Paragovo ID#9636…

  • Soba: 10.0
  • 1,522 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Ledinci

150,000 €

Ledinci. Pažnja !! Pogled kakav se retko može naći. …

  • Soba: 2.0
  • 2,632 €/m2
  • 57 m2

Sremski Karlovci Centar

149,900 €

Vikencija sa pogledom, plac 5016 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 3,569 €/m2
  • 42 m2