Novi Sad - Telep

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,665 €/m2
  • Površina: 167 m2
PRODAJA

278,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040552
  • Površina : 167 m2
  • Cena : 278,000 €
  • Cena po m2 : 1664.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 457 m2

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

278,100 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 209.00m2, 5.90ari, 278100 eur ID#6624…

  • Soba: 4.0
  • 1,331 €/m2
  • 209 m2

Novi Sad Adice

273,000 €

Prelepa kuća na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom vapredstavlja, bajkovitu kuću u novosadskom naselju Adice. Kuća je površine 179m2 i nalazi se …

  • Soba: 4.0
  • 1,525 €/m2
  • 179 m2

Novi Sad Slana bara

278,100 €

Slana Bara-Kuća sa velikim placem, 796 m2-Odlična ulica…

  • Soba: 4.5
  • 2,528 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Veternk

280,000 €

Tri stvari opisuju ovu kucu: lokacija,veličina i kvalitet gradnje. Tri etaze:suteren(garaza,mogu dva automobila da sta…

  • Soba: 6.0
  • 933 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Kać

287,900 €

Porodična kuća sa tri stambene jedinice i posl.objektom…

  • Soba: 6.0
  • 657 €/m2
  • 438 m2

Sremski Karlovci Centar

277,000 €

Na prodaju prelepa kuca u Sremskim Karlovcima, 224m2, 277000e…

  • Soba: 5.0
  • 1,237 €/m2
  • 224 m2