Novi Sad - Telep

Novi Sad-Telep,oglašavamo na prodaju dvorišni deo kuće deljiv u dve (tri) stambene jedinice. Sam objekat je za ada

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,071 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

105,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040556
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 105,000 €
  • Cena po m2 : 1071.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Površina placa: 482 m2

Novi Sad-Telep,oglašavamo na prodaju dvorišni deo kuće deljiv u dve (tri) stambene jedinice. Sam objekat je za adaptaciju,i postoji mogućnost dogovora oko cene.

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Rakovac

98,000 €

Moderna kuća sa pogledom na grad – Rakovac, potez Sentić, 86 m²…

  • Soba: 2.5
  • 1,140 €/m2
  • 86 m2

Bečej Bečej

100,000 €

Zemljište u Građevinskom području, sa uknjiženom kućom na parcelama…

  • Soba: 3.0
  • 926 €/m2
  • 108 m2

Sremski Karlovci Centar

113,300 €

Potes Rasa, Sremski Karlovci, Fruška gora, prodaje se vikendica, 70 m²…

  • Soba: 2.0
  • 1,619 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Telep

105,000 €

Novi Sad-Telep,oglašavamo na prodaju dvorišni deo kuće deljiv u dve (tri) stambene jedinice. Sam objekat je za ada…

  • Soba: 3.5
  • 1,071 €/m2
  • 98 m2

Titel Titel

103,000 €

Kuća u Titelu ID#4870…

  • Soba: 4.0
  • 1,010 €/m2
  • 102 m2