Novi Sad - Kamenjar

Novi Sad-naselje Kamenjar-oglašavamo na prodaju vikend kuću,u nizu do Dunava(-kuća je kao i većina  objekata na

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,316 €/m2
  • Površina: 19 m2
PRODAJA

63,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040560
  • Površina : 19 m2
  • Cena : 63,000 €
  • Cena po m2 : 3315.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kamenjar
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1 m2

Novi Sad-naselje Kamenjar-oglašavamo na prodaju vikend kuću,u nizu do Dunava(-kuća je kao i većina  objekata na Kamenjaru podignuta na stubove).Idealan objekat za odmor i opuštanje,u delu gde se živi i funkcioniše,sa mogućnošću uvođenja gasa .Ukupna površina je 65m2(uknjiženih 19m2).Za info pozovite 064 1126239 Miodrag (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

72,100 €

Srbobran, odlična kuća sa pomoćnim objektima na većem placu…

  • Soba: 3.0
  • 721 €/m2
  • 100 m2

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo

62,000 €

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo ili menjamo za stan u Novom Sadu seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodat…

  • Soba: 3.0
  • 310 €/m2
  • 200 m2

Srbobran Srbobran

69,900 €

Srbobran, Odlična renovirana kuća u vojvođanskom stilu- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 485 €/m2
  • 144 m2

Beočin Beočin

61,800 €

Beočin-kuća u Dumbovu 40 m2 na lepom Vlikom Placu od 1568 m2-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,545 €/m2
  • 40 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

69,000 €

Okolina Bačke Palanke-kuća na Fruškoj Gori 35 km od Novog Sada-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 750 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Kamenjar

61,800 €

Vikendica na Kamenjaru 1 Agencija Moj Dom prodaje spratnu vikendicu na Kamenjaru koja se nalazi u drugom redu od Dunava. Nekretnina zahteva ulaganja i…

  • Soba: 3.0
  • 936 €/m2
  • 66 m2