Novi Sad - Veternk

Novi Sad- potez ka Veterniku.  Oglašavamo na prodaju prostranu porodičnu kuću ukupne površine oko 230 m2&nbs

  • Broj prostorija: 5.5
  • Cena po m2: 717 €/m2
  • Površina: 230 m2
PRODAJA

165,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040567
  • Površina : 230 m2
  • Cena : 165,000 €
  • Cena po m2 : 717.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 5.5
  • Površina placa: 560 m2

Novi Sad- potez ka Veterniku.  Oglašavamo na prodaju prostranu porodičnu kuću ukupne površine oko 230 m2  na placu od 560m2. Kuću čine prizemlje i sprat,koji mogu biti dva totalno odvojena cetvorosobna stana.Plac površine 560 m2 je u obliku pravougaonika i ostavlja mogućnost za parking mesta,garaže i slično. Kuća ima uvedenu vodu u funkciji ,gas  i struja,kanalizacija ispred objekta do parcele(razvedena po kuci-ceka se potpisivanje ugovora) su na placu Objekat je na svega 600 metara od osnovne škole i obdaništa ,450 metara od gradskih autobuskih linija..Pogledajte ,pozovite info telefon 064 1126239 Miodrag

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

164,800 €

Rakovac-Salaksije-Kuća 135 m2 na Placu od 720 m2 sa Pogledom za Uživanje-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,221 €/m2
  • 135 m2

Sremski Karlovci Centar

164,800 €

Novi Sad, Sremski Karlovci - Širi Centar, odlična potpuno renovirana prizemna kuća. Komforna trosobna u jednom nivou,…

  • Soba: 3.0
  • 1,385 €/m2
  • 119 m2

Sremski Karlovci Centar

164,800 €

Vikendica s prelepim pogledom u srcu prirode – Sremski Karlovci, 110 m²…

  • Soba: 0.0
  • 1,498 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Veternk

170,000 €

U ponudi imamo simpatičnu kuću u mirnoj ulici u Veterniku, ukupne korisne površine 109m², od čega je 76m² stambenog prostora. Kuća se sastoji …

  • Soba: 3.5
  • 2,237 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Klisa

164,800 €

Novi Sad, Slana bara - Kuća na dobroj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 1,329 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Kać

164,800 €

Kać-Spratna Porodična kuća 220 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 723 €/m2
  • 228 m2