Sremski Karlovci - Centar

Prodaje se kuca u Sremskim Karlovcima od 76m2 na placu  od 1200kvadrata.Kuca je u dve etaze,jedna etaza se sastoji

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,626 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040570
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 1626.32 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 267 m2

Prodaje se kuca u Sremskim Karlovcima od 76m2 na placu  od 1200kvadrata.Kuca je u dve etaze,jedna etaza se sastoji od dve spavace sobe,kuhinje,dnevne sobe i kupatila.Na donjoj etazi je jedna soba,kuhinja,dnevna soba,i kupatilo.Terasa je 15m2.U dvoristu je jos jedan objekat koji sluzi kao ostava ili letnja kuhinja.U dvoristu je jedno parking mesto.U kuci je uvedena struja,voda,kanalizacija i gas.Centralno grejanje i kaljeva pec.Nalazi se na odlicnoj lokaciji ispod vidikovca,na dva minuta od gimnazije i tri minuta od autobuskog stajalista.Samim tim je odlicna za izdavanje studentima koji su zbog skolovanja izainteresovani za ovakvu lokaciju.Sto se tice prohodnosti ulice,shodno tome da su Karlovci brdoviti a ulice dosta uske a to zna biti problem u zimskim mesecima,ova kuca se nalazi u neposrednoj blizini crvenog krsta i uvek je ociscena od snega.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

118,450 €

Srbobran, Turija, Komforan salaš sa 4.36 kJ poljoprivrednog zemljišta…

  • Soba: 3.0
  • 1,394 €/m2
  • 85 m2

Žabalj Žabalj

123,600 €

Čurug-Porodično Imanje 120m2 sa 3 jutra zemlje-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,030 €/m2
  • 120 m2

Irig Vrdnik

118,450 €

Vikend kuća u Vrdniku sa panoramskim pogledom – velika parcela 1209 m², tri etaže, idealna za život ili investiciju U Vrdniku, jednom od najtra…

  • Soba: 5.0
  • 790 €/m2
  • 150 m2

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća

123,600 €

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća na placu od 1.500 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 1,507 €/m2
  • 82 m2

Sremski Karlovci Banstol

118,500 €

Prodaje se funkcionalna manja kuća – vikendica na Banstolu Plac: 25 ari Na prodaju je vikendica smeštena na prostranoj parceli površine 25 ari, i…

  • Soba: 3.0
  • 2,469 €/m2
  • 48 m2

Sremski Karlovci Centar

124,000 €

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže …

  • Soba: 0.5
  • 689 €/m2
  • 180 m2