Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Odličan poslovni prostor! Prodaje se kuća u centru Sremske Kamenice, izuzetna kao poslovni prostor. U prizemlju

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,048 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

149,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040572
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 149,500 €
  • Cena po m2 : 2047.95 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 101 m2

Odličan poslovni prostor!

Prodaje se kuća u centru Sremske Kamenice, izuzetna kao poslovni prostor. U prizemlju dva lokala sa sanitarnim čvorom, od po 30ak m2. Na spratu kuće dvoiposoban stan (dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilom). Ispod lokala podrum bez vlage. Uknjiženo na 73m2.
Dragica 0613087022(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,900 €

Novi Sad,Telep,novija četvorosobna kuća kod škole Jožef Atila,manji plac,u dvorištu još ješ jedan manji dvosoban …

  • Soba: 4.0
  • 1,190 €/m2
  • 126 m2

Srbobran-extra sređene -Dve kuće

141,500 €

Srbobran-extra sređene -Dve kuće na placu…

  • Soba: 5.0
  • 708 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Prodaja nekretnina Novi Sad, kuća u Novom Sadu, (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)…

  • Soba: 2.5
  • 3,219 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Kać

140,000 €

Odlična spratna kuća na odličnoj lokaciji.…

  • Soba: 6.0
  • 824 €/m2
  • 170 m2

Sremska Kamenica Institut

144,200 €

Sremska kamenica-Uknjižena kuća 90 m2 sa Pogledom za Uživanje na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,602 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Klisa

154,500 €

Klisa-Porodična kuća 81 m2 u blizini Sportskog centra i Bazena-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,907 €/m2
  • 81 m2