Novi Sad - Telep

Novi Sad,Telep,stan u kući,renoviran,neposredna blizina škole Jožef Atila.U pitanju je odmah useljiv stambeni prostor

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,457 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

94,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1049043
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 94,700 €
  • Cena po m2 : 1456.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Novi Sad,Telep,stan u kući,renoviran,neposredna blizina škole Jožef Atila.U pitanju je odmah useljiv stambeni prostor,da 2 terase,dnevnim boravkom,dečijom i spavaćom sobom,odvojenom kuhinjom.Stan je 65m2 i 30m2 terasa  (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

97,000 €

Prodaja jednoisposobnog stana-Adice 31m2, Namešten ID#12010…

  • Soba: 1.5
  • 3,129 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

99,500 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan - povrat pdv-a …

  • Soba: 2.0
  • 2,163 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

91,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,785 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, le

89,000 €

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, lep jednoipsooban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2