Novi Sad - Centar

Novi Sad,Centar,četvorosoban dupleks stan,tri terase,predivan pogled,u dvorištu zgrade parking mesta za stanare.Stan b

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,700 €/m2
  • Površina: 148 m2
PRODAJA

251,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1050144
  • Površina : 148 m2
  • Cena : 251,550 €
  • Cena po m2 : 1699.66 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

Novi Sad,Centar,četvorosoban dupleks stan,tri terase,predivan pogled,u dvorištu zgrade parking mesta za stanare.Stan bez ulaganja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

254,900 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

247,900 €

Severni Telep-Lep Veliki Konforan Četvorosoban stan 95 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,609 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

244,600 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 5.0
  • 2,575 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

244,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 95 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

257,500 €

Petrovaradin-Veliki PentHaus 122 m2 sa Terasom 193 m2-Useljiv na Top Lokaciji-povrat PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,111 €/m2
  • 122 m2