Novi Sad - Centar

Novi Sad,Širi Centar,trosoban stan,komforan u nadograđenom delu starije zgrade.Odličan raspored za porodicu.Kuhinja o

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,985 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

135,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1051574
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 135,000 €
  • Cena po m2 : 1985.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/4

Novi Sad,Širi Centar,trosoban stan,komforan u nadograđenom delu starije zgrade.Odličan raspored za porodicu.Kuhinja odvojena a trpezarijski deo baš velik. Idealna pozicija,zgrada bez lifta.Info telefon 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Poslovni prostor / Stan | 50m2 | Kod Futoške pijace, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

140,255 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 1.5
  • 3,506 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

125,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Novi Sad, Pavla Papa, odličan dvosoban stan na dobroj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 2,647 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

127,455 €

Dvosoban stan u izgradnji 42-Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,035 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

125,660 €

Nova Detelinara-odličan Dvosoban stan -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 2,464 €/m2
  • 51 m2