Novi Sad - Centar

Novi Sad,Centar, ULIČNI Stan za preuređenje u LOKAL. PEŠAČKA ZONA, MILETIĆEVA ULICA, PRIZEMLJE, pogodan za sve dela

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,287 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1051925
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 3287.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/1

Novi Sad,Centar, ULIČNI Stan za preuređenje u LOKAL. PEŠAČKA ZONA, MILETIĆEVA ULICA, PRIZEMLJE, pogodan za sve delatnosti. KUĆA GRAĐENA 1841!!! (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

317,900 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Detelinara

309,000 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PLUS 60M2 TERASE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

300,400 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,945 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Moderan luksuzan dupleks na Novom Naselju – 120 m² komfora…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

300,800 €

NOVI SAD.BULEVAR.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,369 €/m2
  • 127 m2