Novi Sad - Bulevar

Novi Sad,Bulevar,komforan dupleks stan ,prostran svetao i održavan.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 2,318 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1052130
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2317.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 6/7

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Prodajemo stan i lokal Grbavica.28m2+41 m2.Funkcija 3.0-an.Uknjižen! ID#10149…

  • Soba: 0.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

190,000 €

Prodaje se prelep stan u novogradnji, na prvom spratu, površine 76m². Stan je kompletno opremljen, neuseljavan i sprem…

  • Soba: 2.5
  • 2,500 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Sajlovo

177,400 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 87 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,039 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

186,000 €

FANTASTIČAN TROSOBAN STAN- 60m2- BULEVAR PATRIJARHA PAVLA-NAMEŠTEN ID#12042…

  • Soba: 2.5
  • 3,100 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Novi Sad - Telep - troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2