Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detelinara, komforan dvosoban stan kod ABC-A , klasičan raspored , sve iz hodnika(Bomil nekretnine, Novi

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

129,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1052617
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 129,300 €
  • Cena po m2 : 1959.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 7/8

Novi Sad, Nova Detelinara, komforan dvosoban stan kod ABC-A , klasičan raspored , sve iz hodnika(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Prodajemo 2.0 stan, Novi Sad, Nova Detelinara, 47m2 ID#7824…

  • Soba: 2.0
  • 2,739 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Socijalno

119,500 €

Prodaja renoviranog dvosobnog stana – Socijalno, širi centar Novog Sada | 40 m² | Bez ulaganja Na prodaju je kompletno renoviran dvosoban stan po…

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

135,000 €

Novi Sad,Širi Centar,trosoban stan,komforan u nadograđenom delu starije zgrade.Odličan raspored za porodicu.Kuhinja o…

  • Soba: 3.0
  • 1,985 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Poslovni prostor / Stan | 50m2 | Kod Futoške pijace, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

127,200 €

Južni Telep-Izuzetan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2