Novi Sad - Cara Dušana

Novi Sad,Cara Dušana.Prodaja dvorišno orjentisanog trosobnog,uknjiženog stana u ulici Aranj Janoša (Adamovićevo nas

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,249 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1052782
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2249.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/0

Novi Sad,Cara Dušana.Prodaja dvorišno orjentisanog trosobnog,uknjiženog stana u ulici Aranj Janoša (Adamovićevo naselje).Na donjoj etaži su velika dnevni boravak,kuhinja,toalet,terasa a na gornjoj se nalaze dve komforne spavaće sobe i veliko kupatilo.Stan je kompletno renoviran i ne zahteva nikakvo ulaganje. Prodaje se sa nameštajem i tehnikom(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

198,200 €

* Trosoban - Branka Radičevića *…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Novi Sad - Nova detelinara, prodaje se trosoban stan ( trenutno funkcioniše kao troiposoban ) od 99m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika…

  • Soba: 3.5
  • 1,909 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

196,670 €

Agencija Moj Dom nudi fantastičan trosoban stan u novogradnji, u kojem niko nije živeo. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja spaja sve pogodnos…

  • Soba: 3.0
  • 3,450 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,610 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,024 €/m2
  • 68 m2