Novi Sad - Adice

Novi Sad,Adice- do Futoškog puta i sportskogcentra "Vujadin Boškov". Stan se nalazi u polusuterenu zgrade ,ima sopstve

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,512 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

65,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1053024
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 65,000 €
  • Cena po m2 : 1511.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/2

Novi Sad,Adice- do Futoškog puta i sportskogcentra "Vujadin Boškov". Stan se nalazi u polusuterenu zgrade ,ima sopstveni sistem grejanja,numerisano parking mesto ispred stana-zgrade. Stan je dvosoban 43m2 i može biti tema kupovine na kredit. Info telefon 06 41126239 Miodrag

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

69,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji o…

  • Soba: 1.5
  • 1,865 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Novo Naselje

73,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJKE.JENOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,371 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Sajmište

66,950 €

Na prodaju garsonjera u suterenu, 20m2, Futoška…

  • Soba: 0.5
  • 3,348 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Telep

64,890 €

Novi Sad, Severni Telep. GARSONJERA - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Garsonjera površine 24m2, koja se kn…

  • Soba: 0.5
  • 2,704 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Kamenjar

60,800 €

NOVI SAD, KAMENJAR …

  • Soba: 1.5
  • 2,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

58,500 €

Nov, funkcionalan stan sa odvojenom spavaćom sobom …

  • Soba: 1.0
  • 2,250 €/m2
  • 26 m2