Novi Sad - Bulevar Evrope

Novi Sad,Novi Bulevar, komforna garsonjera na trećem spratu,održavana bez ulaganja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Re

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

98,880 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1053583
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 98,880 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/10

Novi Sad,Novi Bulevar, komforna garsonjera na trećem spratu,održavana bez ulaganja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

103,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - SALAJKA ID#9660…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 35 m2

Стан је дуплекс (на

89,600 €

Стан је дуплекс (на два нивоа).Први ниво:дневна соба са излазом на ?…

  • Soba: 2.0
  • 2,297 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

101,100 €

Severni Telep-Lepa Garsonjerta 33 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,064 €/m2
  • 33 m2

45m2 - Ekskluzivni kompleks urbanih

106,600 €

45m2 - Ekskluzivni kompleks urbanih vila | Veternička rampa, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,369 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

94,480 €

Telep, 33m2. Jednoiposoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 1.5
  • 2,863 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

93,200 €

Kompletno opremljen stan, odlična lokacija!…

  • Soba: 0.5
  • 3,214 €/m2
  • 29 m2