Novi Sad - Bulevar

Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dn

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1054183
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dnevnim boravkom, iz hodnika u 2 sobe i 2 mokra ćvora, 2 terase. Treći sprat, nema lift. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

207,700 €

Novi Sad, Sajam, sjajan trosoban stan na odlicnoj lokaciji…

  • Soba: 3.0
  • 3,100 €/m2
  • 67 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

207,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,011 €/m2
  • 69 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

203,900 €

Novi Sad – Petrovaradin Porodičan troiposoban stan od 83 m², moderan, funkcionalan i odlično održavan Na prodaju je izuzetno komforan i dobro o…

  • Soba: 4.0
  • 2,457 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Prodaje se trosoban stan u Sremskoj

198,150 €

Prodaje se trosoban stan u Sremskoj Kamenici koji predstavlja idealan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnosti i prijatnog ambijenta za život. Smešt…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 74 m2