Novi Sad - Bulevar

Uknjižen LUX,trosoban stan u kvalitetnoj novijoj zgradi na Bulevaru. Bez ikakvog ulaganja. Odvojena kuhinja s trpezari

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,855 €/m2
  • Površina: 101 m2
PRODAJA

288,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1054259
  • Površina : 101 m2
  • Cena : 288,400 €
  • Cena po m2 : 2855.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/0

Uknjižen LUX,trosoban stan u kvalitetnoj novijoj zgradi na Bulevaru. Bez ikakvog ulaganja. Odvojena kuhinja s trpezarijom. U cenu stana su uključeni kompletan nameštaj i tehnika. Između ostalog: kožna garnitura, ormani i komode, stolovi i stolice, krevet, ugradna kuhinja, rerna, ploča, mikrotalasna, sudo mašina, veliki TV, 3 klima uređaja, veš mašina sa sušilicom. Peti sprat, dva lift a, dve terase sa ostavama, dva kupatila. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

284,990 €

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus 131 m2 sa Dve Terase-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,176 €/m2
  • 131 m2

Novi Sad Bulevar

298,100 €

U srcu Novog Sada, u jednoj od najprestižnijih zgrada, prodaje fenomenalno koncipiran četvorosoban stan od 108m². Stan ima savršen raspored prosto…

  • Soba: 4.0
  • 2,760 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Telep

281,808 €

NOVOGRADNJA-ČETVOROSOBAN 114m2 SA KROVNOM TERASOM OD 70m2 ID#8878…

  • Soba: 4.0
  • 2,472 €/m2
  • 114 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

280,980 €

Prostran petosoban dupleks u Sremskoj Kamenici sa prelepim panoramskim pogledom; 124m2 + terasa 24m2 +garažno mesto; povrat PDV-a …

  • Soba: 5.0
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Grbavica

290,000 €

Prodajemo četvorosoban stan na Grbavici ID#10238…

  • Soba: 4.0
  • 2,522 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Centar

288,500 €

Novi Sad, Centar - Arhimandrita Jovana Rajića. EKSKLUZIVNO I RETKO NA TRŽIŠTU - IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA U NAJTRAŽENIJOJ ULICI U NOVOM SADU +…

  • Soba: 4.0
  • 2,885 €/m2
  • 100 m2