Novi Sad - Bulevar Evrope

 Novi

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,783 €/m2
  • Površina: 106 m2
PRODAJA

189,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1054601
  • Površina : 106 m2
  • Cena : 189,000 €
  • Cena po m2 : 1783.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/6

 Novi Sad,odličan četverosoban stan 106m2  na Bulevaru evrope.Stan se nalazi u novijoj zgradi ,južne orjentacijeu dve etaže na V i VI spratu redovne visine bez kosina i krovnih prozora.kontakt Milorad Medan 063516478(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

179,200 €

U mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, nalazi se ovaj potpuno nov, pažljivo osmišljen stan koji spaja funkcionalnost, komfo…

  • Soba: 3.5
  • 2,297 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

189,500 €

NOVI SAD. CENTAR.DVOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 3,644 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Veternk

198,790 €

Novi Sad, Veternička rampa - Četvorosoban stan 97m2 sa krovnom terasom i povratom PDV …

  • Soba: 4.0
  • 2,049 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Somborski bulevar

191,580 €

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici ko…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2