Novi Sad - Centar

Odličan stan, na 5 minuta od samog centra grada, ima terasu, potrebna manja higijenska ulaganja. (Bomil nekretnine,

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,370 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

125,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1054784
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 125,600 €
  • Cena po m2 : 2369.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Odličan stan, na 5 minuta od samog centra grada, ima terasu, potrebna manja higijenska ulaganja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

132,000 €

* Novi Sad - Panoramski pogled *…

  • Soba: 2.5
  • 2,933 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

126,000 €

Prodaja jednosobnog stana u centru ID#11733…

  • Soba: 1.0
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

129,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara, komforan dvosoban stan kod ABC-A , klasičan raspored , sve iz hodnika(Bomil nekretnine, Novi…

  • Soba: 2.0
  • 1,959 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Nov, troiposoban stan sa parkingom – miran kraj, Adice…

  • Soba: 3.5
  • 2,377 €/m2
  • 52 m2