Novi Sad - Detelinara

Novi Sad odličan  svetao dvosoban stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari. Sta

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,574 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

139,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1055045
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 139,000 €
  • Cena po m2 : 2574.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Novi Sad odličan  svetao dvosoban stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari. Stan se sastoji od  dnevna soba i velike spavaće sobe iz kojih se izlazi na terasu, odvojene kuhinju, mala radna soba ,kupatilo i ostava. Radna soba se može pridružiti dnevnoj, ili čak i kuhinja u tzv.open space koncept. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

143,300 €

*Petrovaradin-Preradovićeva-parking-povrat PDV-a*…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

146,800 €

Novi Sad, Sajam, dvosoban sa nameštajem …

  • Soba: 2.0
  • 2,531 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

133,800 €

• Soba: 2.0
  • 2,973 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

140,800 €

Prodajemo dvosoban stan na top lokaciji. Grbavica ID#11942…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Avijacija

141,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2