Novi Sad - Centar

Novi Sad,stan strogi centar,komplet namešten,pogodan za izdavanje ,stan na dan ,postoji moućnost parkinga u dvorištu

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,679 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1055355
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 3678.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/4

Novi Sad,stan strogi centar,komplet namešten,pogodan za izdavanje ,stan na dan ,postoji moućnost parkinga u dvorištu (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

106,590 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,805 €/m2
  • 38 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

107,100 €

Petrovaradin, Jednoiposoban stan 42m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.5
  • 2,550 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Kej

109,180 €

Kej – Renovirana garsonjera 34 m², idealna za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,211 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

111,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,097 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

97,850 €

Na prodaju – moderno projektovan dvosoban stan na Adicama, 42 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,330 €/m2
  • 42 m2