Novi Sad - Novo Naselje

Novo Naselje, lep porodični lepo sredjen 4.0 soban stan uknjizen na 76m2 na 3,spratu u zgradi od fasadne cigle u dobrom

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,902 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

175,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1055584
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 175,000 €
  • Cena po m2 : 1902.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/0

Novo Naselje, lep porodični lepo sredjen 4.0 soban stan uknjizen na 76m2 na 3,spratu u zgradi od fasadne cigle u dobrom stanju. Stan ima dodatnih 16m2 koji su dogradjeni dodatno svim stanovima po vertikali u zgradi, ali nisu u katastarskoj kvadraturi.Porez i informatika se plaćaju na 89 tako da je to grejna površina. Dnevni boravak je pregradjen cime se dobila i peta soba zbog potroba prodavaca, ali naravno moze ako ne postoji potreba vratiti u prvobirno stanje i dobiti još veći boravak. Okolina je izuzetno mirna, sa puno zelenila i dovoljno parking prostora, blizina osnovne skole i vrtica, pravi porodični kraj što tradicionalno privlači mlade porodice sa decom ka novom naselju. Kontakt 0638288377 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

172,750 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,710 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,100 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Komforan dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,243 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Klisa

167,170 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.5
  • 2,039 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

166,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Adice

169,950 €

Potpuno nov četvrosoban stan, između Adica i Veternika. Odlična nekretnina za porodičan dom, sa odvojene 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i velikim…

  • Soba: 4.0
  • 1,910 €/m2
  • 89 m2