Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin , Petosoban lux penthouse stan u urbanoj vili odličnog kvaliteta sa malim brojem stanova(4 stana). Stan za

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 140 m2
PRODAJA

274,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1056181
  • Površina : 140 m2
  • Cena : 274,200 €
  • Cena po m2 : 1958.57 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 2/3

Petrovaradin , Petosoban lux penthouse stan u urbanoj vili odličnog kvaliteta sa malim brojem stanova(4 stana). Stan zauzima ceo sprat. Obzirom da je stan jos u izgradnji moguce je prilagoditi opremu svojim zahtevima, ali postojeci kvalitet gradnje je iznad proseka. Predvidjeno je ekonomično podno grejanje,zaseban sistem za svaki stan, Aluminijumska stolarija, viseslojni parketi, kvalitetna keramika i sanitarije, vrhunska termička i zvučna izolacija.. Visina plafona je preko standarda sto dodatno daje osecaj luksuza. Velik broj prozora i trostrana orijentacija ga cini vrlo svetlim i dodaje osecaj prostranosti, takodje u slučaju potrebe pruža i mogućnost podele stana na dve stambene jedinice. Zgrada je u mirnoj ulici bez veceg intenziteta saobracaja, a nadomak glavnih saobracajnica,prevoza, skole i drugih sadrzaja. Svi stanovi ce imati obezbedjen parking prostor koji se nece dodatno naplaćivati. Van gradske buke, a na samo 2km od strogog centra Novog Sada- idealno resenje za miran porodični život uz osecaj konfora i luksuza po korektnoj ceni ispod 2000Eur/m2

Kontakt Milan 0638288377(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

278,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD - Petrovaradin - Sremska Kamenica 100.00m2 ID#7641…

  • Soba: 3.0
  • 2,780 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Liman 3

283,250 €

Prodajemo prostran trosoban stan u zgradi novije gradnje na Limanu. Stan odlikuju velike prostorije, iznadprosečna visina plafona, 3 mokra čvora,…

  • Soba: 3.0
  • 3,147 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Sajmište

278,100 €

Prodajemo luksuzni stan sa garažom - Idealna prilika za investiciju! ID#6215…

  • Soba: 3.0
  • 3,708 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

276,700 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 4.0
  • 2,493 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Detelinara

277,500 €

ČETVOROSOBAN stan - DUPLEKS 111m2* ID#10160…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 111 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

280,980 €

Prostran petosoban dupleks u Sremskoj Kamenici sa prelepim panoramskim pogledom; 124m2 + terasa 24m2 +garažno mesto; povrat PDV-a …

  • Soba: 5.0
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2