Novi Sad - Cara Dušana

Novi Sad , Adamovićevo naselje , u novijoj vrlo kvalitetnoj i lepo odrzavanoj zgradi , prodaje se odličan dvosoban kom

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1056187
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Novi Sad , Adamovićevo naselje , u novijoj vrlo kvalitetnoj i lepo odrzavanoj zgradi , prodaje se odličan dvosoban komforan stan .  U ceni stana je i parking mesto u dvorištu (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

127,480 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.5
  • 2,198 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

133,600 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 36,62 m2 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,611 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Sajmište

137,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-34.33m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#11008…

  • Soba: 0.5
  • 4,050 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Socijalno

119,000 €

Novi Sad - Socijalno Prodajemo lep jednoiposoban stan na svega par minuta hoda od centra grada. Prodaje se delimicno namesten. Sifra - 1032049 Kontakt…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

124,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,822 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2